وقتی صحبت از هتل زیبا و با شکوه رامادا می شود بهتر است قبل از آن اشاره ی به شرکت مادر آنها یعنی Wyndham نمود.

شرکت آمریکایی وایند هام در اکثر نقاط گردشگری جهان هتل هایی با استاندارد بالا را بنا نهاده است که هتل رامادا ترابزون یکی از آن ۹۱۵۷ هتل میباشد.

هتل رامادا ترابزون

هتل رامادا پلازا ترابزون که در کلاس جهانی خدمات خود را اراپه میدهد همیشه پذیرای میهمانان ویژه می باشد. این هتل پرشکوه تقریبا هر امکانی که شما به آن نیاز داشته باشید را با بالاترین کیفیت برایتان مهیا میکند. از مزایای این هتل به استخر سر باز و سر پوشیده و سونا و جکوزی و حمام ترکی و ماساژ میتوان اشاره کرد

هتل ساجلی رامادا ترابزون

هتل رامادا داری حمام،  تلویزیون ماهواره ای صفجه تخت. اتو . سشوار و مینی بار میباشد. علاوه بر رستوران مجلل این هتل، در صورت درخواست مسافر ، صبحانه در اتاق سرو می شود. منوی مفصل صبجانه در صورت نیاز شامل صبجانه های رژیمی نیز می باشد.

امکانات هتل رامادا

شما اگر ورزشکار باشید این هتل مکان خوبی برای ایان استراحتتان میباشد و میتوانید در مرکز ورزشی این هتل تمرینات و برنامه ی خود ا داشته باشید. از دیگر مزایای این هتل داشتن اتاق بازی برای کودکان و سرگرم کردن انها میباشد که این میتواند از دغدغه های افرادی که با خانواده به این هتل میروند نیز کم کند.

رزرو هتل رامادا ترابزون

این هتل ۶٫۵ کیلومتر از مرکز شهر فاصله دارد. و فاصله آن با فرودگاه ترابزون تنها ۳ کیلومتر است. به مراکز خرید نزدیک و با یک ون میتوان از آن به مرکز شهر رفت.

برای مشاهده اطلاعات سایر هتلهای ترابزون، اینجا را ببینید .

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید