با افزایش تعداد مسافرین ایرانی که به شهر وان ترکیه سفر می کنند و همچنین احساس کمبود اماکن اقامتی فعلی، علاوه بر سر بر آوردن هتلهای عادی در گوشه و کنار شهر وان، تعدادی از برند های مطرح هتلداری نیز در حال ساخت و تجهیز هتلهای جدید در وان هستند.

هتلهای زنجیره ای ، به مجموعه ای از هتلها اطلاق می شود که معمولا در رده های ۵ ستاره و با خدمات بسیار عالی از مسافرین پذیرایی می کنند و در شهر ها (و کشورهای مختلف) دارای هتلهایی با نام یکسان و خدمات مشابه هستند . این هتلها استانداردهای مشخصی برای پذیرایی از مسافرین دارند و زمانی که شما یکبار در شهری در یکی از این هتلها اقامت داشته باشید، در زمان اقامت در شعبه ی دیگر هتل در شهر متفاوت، می توانید انتظار خدمات مشابه را داشته باشید .

از معروفترین هتلهای زنجیره ای که در وان شعبه دارند می توان به هتلهای الیت ورلد و هیلتون اشاره کرد. شعبه های دیگری از هتل الیت را می توانید در استانبول، آنتالیا ، بدروم و …. پیدا کنید . استاندارد پذیرایی از مسافرین در تمام هتلهای این برند تقریبا مشابه است . هتل هیلتون ( Doubletree by Hilton ) نیز شرایط مشابهی دارد.

هتل Elite World وان

هر دو شعبه برندهای هتلهای فوق در وان از هتلهای ۵ ستاره لوکس وان محسوب شده و کیفیت خدمات ( و البته قیمت ) بالایی دارند. هتل الیت در داخل شهر وان و هتل هیلتون در امتداد ساحل دریاچه ی وان در فاصله ی حدودا ۱۰ کیلومتری از مرکز شهر قرار گرفته است . این دو هتل هر دو مجهز به استخر سرپوشیده هستند .

هتل DoubleTree by Hilton وان

هتل RAMADA از سری هتلهای این برند معروف هتلداری در دنیا نیز هتلی ساحلی در وان احداث نموده که به احتمال قوی از سال آینده مورد بهره برداری قرار گرفت . این هتل در باکو و گنجه آذربایجان و ترابزون ترکیه و سلیمانیه نیز شعبه دارد.

 

هتل RAMADA وان

هتل دیگری نیز از سری هتلهای زنجیره ای معروف دنیا در وان در دست احداث است بنام NOVOTEL . این هتل در دبی و استانبول و چند شهر دیگر نیز شعبه های بسیار معروف و مجللی دارد که بنا بر شنیده ها سال آینده این هتل در شهر وان نیز احداث خواهد شد.

هتل NOVOTEL (روتردام)

علاوه بر اینها ، از سال گذشته هتل چهارستاره زیبایی بنام RONESANS LIFE در شهر وان مورد بهره برداری قرار گرفت که به دلیل کیفیت مناسب خدمات، علاوه بر اینکه مورد استقبال مسافران ایرانی قرار گرفت، به دلیل طراحی و دکوراسیون خاص مورد استفاده در هتل، مسافرین کشور ارمنستان نیز اکثرا این هتل را برای اقامت در نظر گرفته اند .

هتل Ronesans Life وان

در سالهای گذشته وان فقط شهری برای خرید تلقی می شد. شهری که فقط باید به آن شهر رسید و غرق در خرید از فروشگاهها و مراکز خرید شد. و طبعا در این میان هتل فقط صرفا بعنوان مکانی برای گذراندن زمان تعطیلی فروشگاهها تا باز شدن مجدد آنها بود. اما با افزایش امکانات توریستی وان و نیز استفاده از این شهر بعنوان دروازه ی سفر به بقیه شهرهای ترکیه، اندک اندک سلیقه ی انتخاب هتل نیز به علائق مسافران اضافه شد و در حال حاضر اکثر مسافرین بجای ” فقط جایی برای خواب” دنبال ” مکان اقامتی مناسب” در وان هستند. و در این بین برندهای مطرح هتلداری دنیا نیز کم کم در حال ایجاد هتلهای لوکس در این شهر زیبا.

منتظر دیدار شما در این شهر زیبا هستیم …..

 

 

یک دیدگاه

  1. باتشکر از شما
    حالا کاری نکنن قیمتا به قدری بره بالا که سالی یکبار هم نشه رفت وان!
    چون خوبی وان نسبت به مناطق دیگه ترکیه اول نزدیکی و دوم ارزونیش بود.یعنی یه نفر مثل من که قشر متوسط هست هم بااندک پسندازش میومد وان در حد پولی که داشت هتل گیرش میومد و خریدم میکرد یه نفر از قشر مرفه هم میومد.
    همین الان الیت ورد قیمتاش رو به یورو میگیره.نیان دست به یکی کنن قیمتارو جوری ببرن بالا که با این ارزش پولمون وان هم نشه رفت.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید